Atrakcje

 

Przejażdżki góralskim fasiągiem

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni oferujemy państwu przejażdżki góralskim fasiągiem. Jest to alternatywa dla zimowych kuligów. Nasz fasiąg bez problemu pomieści 10 osób dorosłych, co pozwoli Wam zwiedzać piękne okolice w większym gronie towarzyszy. Taka przejażdżka może zostać zakończona ogniskiem na terenie Stadniny. 

 

Wynajem fasiągu/powozu na wesela i inne uroczystości

Oferujemy wynajem góralskiego fasiągu, bądź eleganckiego powozu na 4 osoby, do uświetnienia wesel i innych uroczystości. 

 

 

 

 

Kuligi

Wszystkim, lubiącym aktywnie wypoczywać zimą oferujemy kuligi. Dysponujemy trzema parami sań, każde z nich pomieszczą 5 osób dorosłych. W razie potrzeby możemy zorganizować większą ilość zaprzęgów. Przejazdy odbywają się malowniczą trasą, a towarzyszą im odgłosy dzwonków i wspólne śpiewy. Ze względu na szczególny nastrój polecamy wieczorne przejazdy z pochodniami. Podczas takich imprez istnieje możliwość zorganizowania u nas ogniska.
 

 

 

 

 

 

 

 

Ski - skiringi

Spragnionym narciarskich wyzwań oferujemy ski - skiringi. Ski - skiring to jazda na nartach za koniem. Doświadczony jeździec jedzie wierzchem na koniu zaopatrzonym w specjalną uprząż, która pozwana na jednoczesne ciągnięcie narciarza, trzymającego się za długie pasy, bądź lonże. Dzięki takiemu połączeniu jeździec skupia się na koniu, a narciarz na swojej jeździe. Żeby skorzystać z takiej atrakcji nie musisz jeździć konno, ani być mistrzem narciarstwa! Musisz jeździć na nartach w takim stopniu zaawansowania, żeby utrzymać równowagę podczas jazdy po prostej i zakrętów oraz potrafić bezpiecznie wyhamować i się zatrzymać. 

 

Czas przejażdżki i trasa zależą od Państwa, a ceny są do uzgodnienia. Dostosowujemy ofertę od wymagań i oczekiwań naszych gości.