VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 18 sierpień 2012r.    3000                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Wyniki - Konkurs Ujeżdżenia Klasa L - 4 o Puchar Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Rogoźnik      3000                        
 
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Sędzia C Sędzia E Punkty  Wynik  %
1 DOBRAWA Koń//2004/Dworna/Corde/J.Bobek Zuzanna LATAŁA -1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 137 136 273 62,05
2 AMIGO Kuc/k.mały/1999/Amoza/Max/T.Sawicki Maria MIERZYŃSKA – 1996 niezrzeszona 136 129 265 60,23
3 JAMAJKA Koń/NN/NN/NN/NN/I. Nowobilska Katarzyna BRYNICZKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 124 140 264 60,00
4 VOLVO PONYSPORT Koń/małykoń/2003/Vega/Aksamit/K. Krasoń Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 126 131 257 58,41
5 BENELUX Koń/Młp/2002/Bafra/Berlin Bej/- Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 129,5 127 256,5 58,30
  DOBRAWA Koń//2004/Dworna/Corde/J.Bobek Zuzanna LATAŁA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 129 127 256 58,18
6 FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/- Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 132,5 123 255,5 58,07
  VOLVO PONYSPORT Koń/małykoń/2003/Vega/Aksamit/K. Krasoń Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 125,5 130 255,5 58,07
  FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/- Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 130 125 255 57,95
7 DOBRAWA Koń//2004/Dworna/Corde/J.Bobek Krystyna KUŁACH – 1990 KS *DWORNA* Rogoźnik 126,5 127 253,5 57,61
8 HROBY Kuc/hc/2002/Hroby VII/Hroby XII/G. Michalak Katarzyna BRYNICZKA -1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 125,5 127 252,5 57,39
9 NAREW Kuc/hc/2001/Noe/Ousor VIII-50/T.Sawicki Karolina DOMANUS – 1992 niezrzeszona 125,5 125 250,5 56,93
  BENELUX Koń/Młp/2002/Bafra/Berlin Bej/- Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 127,5 116 243,5 55,34
  HROBY Kuc/hc/2002/Hroby VII/Hroby XII/G. Michalak Katarzyna BRYNICZKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 116 124 240 54,55
10 MAHARI Koń/sp/2007/Mery/Silver Dream/St. Buła Damian FLORCZYK – 1998 OJK Łopuszna 111 123 234 53,18
11 LANGUSTA Koń/młp/2000/Lanka/Top Gun/J.Bobek Krystyna KUŁACH – 1990 KS *DWORNA* Rogoźnik 113,5 118 231,5 52,61
12 KATANI Koń/Trakeńska/2006/Kotlina/Cugnot/P. Metryka Patrycja METRYKA – 1997 niezrzeszona 116 115 231 52,50
13 SHIRA Koń/śl/2008/Subiekt/Sabrina/S. Buła Katarzyna ZALESKA – 1979 OJK Łopuszna 105 114 219 49,77
Sędzia Główny: Izabela Szostak Popławska Sędzia: Danuta Lusina 
VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 18 sierpień 2012r.    3000                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Wyniki - Konkurs Ujeżdżanie Klasa P - 4  o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogoźniku    3000                        
 
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Sędzia C Sędzia E Punkty  Wynik  %
1 SANTIAGO Koń/sp/2005/Sarabanda/Fred/K. Pytelewska Adriana PYTELEWSKA - 1996 KS *Dworna* Rogoźnik 175 170,5 345,5 63,98
  SANTIAGO Koń/sp/2005/Sarabanda/Fred/K. Pytelewska Adriana PYTELEWSKA - 1996 KS *Dworna* Rogoźnik 173 169,5 342,5 63,43
2 TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS - 1993 KS *Dworna* Rogoźnik 159,5 155 314,5 58,24
3 MAK Koń/NN/NN/NN/NN/A. Bukowska Michalina BUKOWSKA-TYRAŁA-1995 Ranczo Hajnos 153 156,5 309,5 57,31
  TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS - 1993 KS *Dworna* Rogoźnik 156 150 306 56,67
  MAK Koń/NN/NN/NN/NN/A. Bukowska Michalina BUKOWSKA-TYRAŁA-1995 Ranczo Hajnos 149,5 144 293,5 54,35
4 KATANI Koń/Trakeńska/2006/Kotlina/Cugnot/P. Metryka Patrycja METRYKA – 1997 niezrzeszona 137,5 142 279,5 51,76
Sędzia Główny: Izabela Szostak Popławska Sędzia: Danuta Lusina 
VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 18 sierpień 2012r.    3000                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Wyniki - Konkurs Ujeżdżenia Klasa 
N4 o Puchar Rogoźnika
 
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Wynik  %
1 GRETTA Koń/han/2002/Graf Top/Winzerin B/Z.Paluch Patrycja PALUCH - 1998 KS *Dworna* Rogoźnik 64,77
Sędzia Główny: Izabela Szostak Popławska Sędzia: Danuta Lusina 
C-3
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Wynik  %
1 GRETTA Koń/han/2002/Graf Top/Winzerin B/Z.Paluch Patrycja PALUCH - 1998 KS *Dworna* Rogoźnik 60,81
Sędzia Główny: Izabela Szostak Popławska Sędzia: Danuta Lusina