VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 19 sierpień 2012r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Wyniki konkursu w skokach przez przeszkody nr 1 (wys. 50 cm) /zwykły/ Mała Runda o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Punkty Skoki Czas Punty za czas Punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7a 7b 8
1 BAJKA Kuc/kuc/---/Biedronka/Witalis/E.Zięba Józef ZIĘBA – 1998 TEAM RANCHO PCIM 0 38,18   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMIGO Kuc/k.mały/1999/Amoza/Max/T.Sawicki Maria MIERZYŃSKA -1994 niezrzeszona 0 41,97   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ARAMIS 6 Koń-kuc/krizenec/2003/---/---/S. Čajka Lucia SELNEKOVIČOVÁ - 1999 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 42,16   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AMIGO Kuc/k.mały/1999/Amoza/Max/T.Sawicki Maria MIERZYŃSKA -1994 niezrzeszona 0 44,81   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TEMIDA Koń/wlkp/2004/ina/Hartland/--- Agata RAJSKA – 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 45,97   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VOLVO PONYSPORT Koń/małykoń/2003/Vega/Aksamit/K. Krasoń Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 48,97 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NAREW Kuc/hc/2001/Noe/Ousor VIII-50/T.Sawicki Karolina DOMANUS – 1992 niezrzeszona 0 49,59 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS - 1993 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 50,25 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DAMA Kuc/---/1996/Dalia/Grys/J. Bobek Karolina KRASOŃ – 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 51,37 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PARADIZE Koń/sp/1992/Faza/Centurion/FHU Impuls Małgorzata ABRAM – 1998 KJ Parada 0 52,00 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 AXEL Koń/młp/2002/---/---/ ST. Čajka Timea LACKOVÁ - 2000 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 52,12 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 PARYŻANKA Kuc/hc/---/Hroby/---/G. Michalak Zuzanna LATAŁA -1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 55,72 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DAMA Kuc/---/1996/Dalia/Grys/J. Bobek Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 56,93 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 PARYŻANKA Kuc/hc/---/Hroby/---/G. Michalak Zuzanna LATAŁA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 57,00 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MAGIA Koń/sp/NN/NN/NN/Dar Serca Justyna KUŹNIAR – 1997 niezrzeszona 4 56,87 3 7 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
16 NAREW Kuc/hc/2001/Noe/Ousor VIII-50/T.Sawicki Karolina DOMANUS – 1992 niezrzeszona 4 58,03 3 7 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
17 MAHARI Koń/sp/2007/Mery/Silver Dream/St. Buła Damian FLORCZYK – 1998 OJK Łopuszna 8 46,09   8 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0
18 MAGIA Koń/sp/NN/NN/NN/Dar Serca Justyna KUŹNIAR – 1997 niezrzeszona 12 80,16 8 20 0 4 0 0 8 0 0 0 0 0
19 MAHARI Koń/sp/2007/Mery/Silver Dream/St. Buła Damian FLORCZYK – 1998 OJK Łopuszna 16 75,25 7 23 0 0 0 0 0 4 0 4 8 0
-- EMPORA Koń/wlkp/1994/Tatra1/Estończyk/M. Bibro Klaudia POTACZEK – 1998 niezrzeszona elim. elim.   elim. 4 elim.                
-- EMPORA Koń/wlkp/1994/Tatra1/Estończyk/M. Bibro Klaudia POTACZEK – 1998 niezrzeszona elim.     elim. 8 12 elim.              
-- NAREW Kuc/hc/2001/Noe/Ousor VIII-50/T.Sawicki Karolina DOMANUS – 1992 niezrzeszona elim.     elim. 0 0 0 0 0 elim.        
-- MROŻONA RÓZA Kuc/TBxP/2005/Evil Edna/NN/M. Tichner Zuzanna DAROWSKA – 1999 SK Łopuszna elim.     elim. 0 0 0 0 0 0 0 8 elim.  
Dystans: 280
Tempo: 350m/m
Norma czasu 48
VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 19 sierpień 2012r. 
Wyniki konkursu w skokach przez przeszkody nr 2 (wys. 70 cm) /dokładności z rozgrywką/ Mała Runda o Puchar Stadniny Koni *DWORNA*
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Punkty skoki Czas Punkty za czas Punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7a 7b 8
R STRZELEC Koń/sp/2005/Solanka/Inchalator/L. Kuliga Anna KOZAK – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko 0 40,78   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/--- Maria KUZIEL - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 42,16   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R LOLEK Koń/typ szlachetny/2006/---/---/L. Kuliga Magdalena BIAŁAS – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko 0 42,28   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/- Maria KUZIEL - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 43,87   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R JAGIELONKA Koń/sp/2005/Japonka/Corde/K.Biernacka Katarzyna BIERNACKA - 1982 Stajnia Lider Wróblówka 0 45,41   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R VOLVO PONYSPORT Koń/małykoń/2003/Vega/Aksamit/K. Krasoń Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 45,47   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R KATA Koń/NN/2001/NN/NN/A. Mach Małgorzata MACH – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 0 46,00   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R BAJKA Kuc/kuc/---/Biedronka/Witalis/E.Zięba Józef ZIĘBA – 1998 TEAM RANCHO PCIM 0 47,19   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R POMETA Koń/młp/2008/Kora/Patryk/- Patrycja GRUSZKA -1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 47,22   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R HEKTOR Koń/wlkp/2005/Mantrato/Cenzus/M. Martynek Monika MARTYNEK – 1995 niezrzeszona 0 47,82   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R ESEJ Koń/śl/2004/Estebana/Jogurt/SK Ludźmierz Renata KOMPERDA – 1996 SJ Pro Nati Ludźmierz 0 48,25   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R BORK Koń/St/2004/---/---/S. Hudzik Robo HUDZIK - 1988 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 48,44   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS -1993 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 48,47   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R AMIGO Kuc/k.mały/1999/Amoza/Max/T.Sawicki Maria MIERZYŃSKA – 1994 niezrzeszona 0 49,66   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R DARIDA Koń/sp/2006/Dana/Lokaut/SK Ludźmierz Szymon SZATKO – 1979 SJ Pro Nati Ludźmierz 0 48,00   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS -1993 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 51,35 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ORIAN Kuc/Arab/2007/Psyche/Pilin/--- Marzena TYLKA – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 0 54,00 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 TEMIDA Koń/wlkp/2004/ina/Hartland/--- Agata RAJSKA – 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 4 45,00   4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
18 TEMIDA Koń/wlkp/2004/ina/Hartland/--- Agata RAJSKA – 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 4 46,16   4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ANARCHIA Koń/śl/2008/Awita/Lokaut/T. Grzegorzewski Katarzyna GRZEGORZEWSKA- 1999 SJ Pro Nati Ludźmierz 4 46,69   4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DWORNA PANI Koń/młp/2006/Dworna/Bibigar/J.Bobek Natalia KWAŚNIK - 1994 KS *DWORNA* Rogoźnik  4 55,00 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
21 KATA Koń/NN/2001/NN/NN/A. Mach Małgorzata MACH – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 4 60,00 3 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 ANARCHIA Koń/śl/2008/Awita/Lokaut/T. Grzegorzewski Katarzyna GRZEGORZEWSKA- 1999 SJ Pro Nati Ludźmierz 4 70,94 6 10 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
23 ESEJ Koń/śl/2004/Estebana/Jogurt/SK Ludźmierz Renata KOMPERDA – 1996 SJ Pro Nati Ludźmierz 12 74,75 7 19 0 0 0 0 0 4 0 0 4 4
24 NAREW Kuc/hc/2001/Noe/Ousor VIII-50/T.Sawicki Karolina DOMANUS – 1992 niezrzeszona 12 82,00 8 20 4 4 0 0 0 0 4 0 0 0
--- MROŻONA RÓZA Kuc/TBxP/2005/Evil Edna/NN/M. Tichner Zuzanna DAROWSKA – 1999 SK Łopuszna elim.     elim. 12 elim.                
--- MROŻONA RÓZA Kuc/TBxP/2005/Evil Edna/NN/M. Tichner Zuzanna DAROWSKA – 1999 SK Łopuszna elim.     elim. 12 elim.                
--- HROBY Kuc/hc/2002/Hroby VII/Hroby XII/G. Michalak Katarzyna BRYNICZKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik elim.     elim. 4 0 0 0 0 0 0 8 elim.  
--- STRZELEC Koń/sp/2005/Solanka/Inchalator/L. Kuliga Anna KOZAK – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko elim.     elim. 4 8 elim.              
--- HARNAŚ Koń/śl/2006/Hira/Skaleń/L.Kuliga Magdalena BIAŁAS-1998 Stajnia KONSUL Kościelisko elim.     elim. 4 8 elim.              
--- DWORNA PANI Koń/młp/2006/Dworna/Bibigar/J.Bobek Natalia KWAŚNIK - 1994 KS *DWORNA* Rogoźnik  elim.     elim. 0 4 elim.              
--- HARNAŚ Koń/śl/2006/Hira/Skaleń/L.Kuliga Anna KOZAK-1998 Stajnia KONSUL Kościelisko elim.     elim. 0 4 elim.              
Dystans: 280
Tempo: 350m/m
Norma czasu 50
Wyniki rozgrywka Konkurs nr 2
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub punkty skoki czas punkty czas punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7a 7b 8
1 BAJKA Kuc/kuc/---/Biedronka/Witalis/E.Zięba Józef ZIĘBA – 1998 TEAM RANCHO PCIM 0 30,72   0 0 0 0 0   0 0     0
2 JAGIELONKA Koń/sp/2005/Japonka/Corde/K.Biernacka Katarzyna BIERNACKA - 1982 Stajnia Lider Wróblówka 0 39,21   0 0 0 0 0   0 0     0
3 HEKTOR Koń/wlkp/2005/Mantrato/Cenzus/M. Martynek Monika MARTYNEK – 1995 niezrzeszona 0 41,03   0 0 0 0 0   0 0     0
4 POMETA Koń/młp/2008/Kora/Patryk/- Patrycja GRUSZKA -1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 43,59   0 0 0 0 0   0 0     0
5 FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/--- Maria KUZIEL - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 43,91   0 0 0 0 0   0 0     0
6 VOLVO PONYSPORT Koń/małykoń/2003/Vega/Aksamit/K. Krasoń Karolina KRASOŃ - 2001 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 51,28   0 0 0 0 0   0 0     0
7 KATA Koń/NN/2001/NN/NN/A. Mach Małgorzata MACH – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 4 42,19   4 0 0 0 0   0 0     4
8 LOLEK Koń/typ szlachetny/2006/---/---/L. Kuliga Magdalena BIAŁAS – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko 4 42,81   4 0 0 0 0   0 0     4
9 DARIDA Koń/sp/2006/Dana/Lokaut/SK Ludźmierz Szymon SZATKO – 1979 SJ Pro Nati Ludźmierz 4 43,00   4 0 0 0 0   0 0     4
10 ESEJ Koń/śl/2004/Estebana/Jogurt/SK Ludźmierz Renata KOMPERDA – 1996 SJ Pro Nati Ludźmierz 4 46,97   4 0 0 0 0   0 4     0
11 TAKA PANI Koń/sp/2003/Tigra/Infinder/J. Cyrwus Julita CYRWUS -1993 KS *DWORNA* Rogoźnik 4 49,52   4 0 4 0 0   0 0     0
12 BORK Koń/St/2004/---/---/S. Hudzik Robo HUDZIK - 1988 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 52,53   4 0 4 0 0   0 0     0
13 AMIGO Kuc/k.mały/1999/Amoza/Max/T.Sawicki Maria MIERZYŃSKA – 1994 niezrzeszona 8 41,60   8 0 4 0 0   0 4     0
14 STRZELEC Koń/sp/2005/Solanka/Inchalator/L. Kuliga Anna KOZAK – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko elim.     elim. 4 0       8 elim.      
VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 19 sierpień 2012r. 
Wyniki konkursu w skokach przez przeszkody nr 3 (wys. 80 cm) /zwykły/ Duża Runda o Puchar Rodziny Tischnerów
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub Punkty skoki Czas Punkty za czas Punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7a 7b 8
1 ESKIL Koń/oo/2004/Eufemia/Dębiec/L. Szczepaniak Beata SZCZEPANIAK – 1994 niezrzeszona 0 36,25   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JAGIELONKA Koń/sp/2005/Japonka/Corde/K.Biernacka Katarzyna BIERNACKA - 1982 Stajnia Lider Wróblówka 0 38,79   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 PYŁ Koń/młp/2005/Polonia/Berlin Bej/J.Domagala Justyna DOMAGAŁA – 1993 niezrzeszona 0 39,22   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LAGO de AVIŇA-2 Koń/holštin/1988/---/---/ST. Čajka Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 39,34   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FELWES Koń/oo/---/---/--- Zuzanna URBANIAK – 1990 SJ Pro Nati Ludźmierz 0 39,40   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BENELUX Koń/Młp/2002/Bafra/Berlin/- Norbert GRUSZKA - 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 39,56   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/--- Maria KUZIEL - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 0 40,85   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HIALIT Koń/xo/1994/Hpowit/Mikoria/N. Kwaśnik Natalia KWAŚNIK-1994 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 41,06   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BEJLY Koń/St/2005/---/---/S. Hudzik Anežka HUDZIKOVÁ - 1996 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 41,34   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 LOLEK Koń/typ szlachetny/2006/---/---/L. Kuliga Magdalena BIAŁAS – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko 0 41,56   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NORD Koń/st/2007/---/---/T.Savorsky Martina CHLEPEKOVÁ - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 41,75   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 JAGIELONKA Koń/sp/2005/Japonka/Corde/K.Biernacka Katarzyna BIERNACKA - 1982 Stajnia Lider Wróblówka 0 41,91   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 CASIO Koń/st/2005/---/---/SOŠ Kežmararok Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 42,28   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BORK Koń/St/2004/---/---/S. Hudzik Robo HUDZIK - 1988 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 52,00   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 KATA Koń/NN/2001/NN/NN/A. Mach Małgorzata MACH – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 0 48,46 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ESKIL Koń/oo/2004/Eufemia/Dębiec/L. Szczepaniak Beata SZCZEPANIAK – 1994 niezrzeszona 0 48,69 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 ORIAN Kuc/Arab/2007/Psyche/Pilin/- Marzena TYLKA – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 0 52,19 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 ANARCHIA Koń/śl/2008/Awita/Lokaut/T. Grzegorzewski Katarzyna GRZEGORZEWSKA- 1999 SJ Pro Nati Ludźmierz 4 43,44   4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
19 SANTIAGO Koń/sp/2005/Sarabanda/Fred/K. Pytelewska Adriana PYTELEWSKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 4 47,79   4 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0
20 SEKRET Koń/sp/2006/Selekta/Szron Han/A. Dewera Maria LISOWICZ – 1988 SJ Dębno 0 61,06 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 POMETA Koń/młp/2008/Kora/Patryk/- Patrycja GRUSZKA -1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 4 51,00 1 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 HEKTOR Koń/wlkp/2005/Mantrato/Cenzus/M. Martynek Monika MARTYNEK – 1995 niezrzeszona 4 53,25 2 6 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
23 KATANI Koń/Trakeńska/2006/Kotlina/Cugnot/P. Metryka Patrycja METRYKA – 1997 niezrzeszona 4 59,34 3 7 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
24 LOLEK Koń/typ szlachetny/2006/---/---/L. Kuliga Magdalena BIAŁAS – 1998 Stajnia KONSUL Kościelisko 8 40,62   8 0 0 4 0 0 0 0 4 0 0
25 ARAMIS 6 Koń-kuc/krizenec/2003/---/---/S. Čajka Michaela SZENIVANYIOVÁ - 1998 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 47,28 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
26 OLYMPIA Koń/st/2003/---/---/M. Zavacka Mariana ZAVACKA – 1997 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 49,13 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
27 HEKTOR Koń/wlkp/2005/Mantrato/Cenzus/M. Martynek Monika MARTYNEK – 1995 niezrzeszona 4 60,69 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
28 AXEL Koń/młp/2002/---/---/ ST. Čajka Barbora BAKSOVÁ - 1994 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 62,28 4 8 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
29 SANTIAGO Koń/sp/2005/Sarabanda/Fred/K. Pytelewska Adriana PYTELEWSKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik 8 63,41 4 12 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
30 DARIDA Koń/sp/2006/Dana/Lokaut/SK Ludźmierz Szymon SZATKO – 1979 SJ Pro Nati Ludźmierz 8 64,31 5 13 0 0 0 4 0 4 0 0 0 0
31 ORIAN Kuc/Arab/2007/Psyche/Pilin/- Marzena TYLKA – 1999 Stajnia Lider Wróblówka 4 73,68 9 13 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
--- DARIDA Koń/sp/2006/Dana/Lokaut/SK Ludźmierz Szymon SZATKO – 1979 SJ Pro Nati Ludźmierz elim.     elim. 0 0 0 0 0 0 0 0 4 elim.
--- PYŁ Koń/młp/2005/Polonia/Berlin Bej/J.Domagala Justyna DOMAGAŁA – 1993 niezrzeszona elim.     elim.                    
--- FRAKTAL Koń/sp/2004/Funkcja/Lumpi/- Maria KUZIEL - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec elim.     elim.                    
--- SEKRET Koń/sp/2006/Selekta/Szron Han/A. Dewera Maria LISOWICZ – 1988 SJ Dębno elim.     elim. 0 12 elim.              
--- ESEJ Koń/śl/2004/Estebana/Jogurt/SK Ludźmierz Renata KOMPERDA - 1996 SJ Pro Nati Ludźmierz elim.     elim. 0 0 0 8 4 elim.        
--- LANGUSTA Koń/młp/2000/Lanka/Top Gun/J.Bobek Krystyna KUŁACH -1990 KS *DWORNA* Rogoźnik elim.     elim. 4 elim.                
--- LANGUSTA Kon/młp/2000/Lanka/Top Gun/J.Bobek Krystyna KUŁACH - 1990 KS *DWORNA* Rogoźnik elim.     elim. 4 elim.                
--- HROBY Kuc/hc/2002/Hroby VII/Hroby XII/G. Michalak Katarzyna BRYNICZKA - 1996 KS *DWORNA* Rogoźnik elim.     elim. 12 elim.                
--- KATANI Koń/Trakeńska/2006/Kotlina/Cugnot/P. Metryka Patrycja METRYKA – 1997 niezrzeszona elim.     elim. 0 0 elim.              
Dystans: 280
Tempo: 350m/m
Norma czasu 48
VI Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu Pucharu Gór - SK *DWORNA* - Rogoźnik - 19 sierpień 2012r. 
Wyniki konkursu w skokach przez przeszkody nr 4 (wys. 100 cm) /dokładności z rozgrywką/ Runda Duża o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub punkty skoki czas punkty czas punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7a 7b 8
R HIALIT Koń/xo/1994/Hpowit/Mikoria/N. Kwaśnik Natalia KWAŚNIK-1994 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 40,44   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R FELWES Koń/oo/---/---/--- Zuzanna URBANIAK – 1990 SJ Pro Nati Ludźmierz 0 45,54   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R ARAMIS 6 Kuc/krizenec/2003/---/---/S. Čajka Michaela SZENIVANYIOVÁ - 1998 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 49,65   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
R AXEL Koń/młp/2002/---/---/ ST. Čajka Barbora BAKSOVÁ - 1994 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 49,96   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OLYMPIA Koń/st/2003/---/---/M. Zavacka Mariana ZAVACKA – 1997 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 0 50,81 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LAGO de AVIŇA-2 Koń/holštin/1988/---/---/ST. Čajka Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 43,38   4 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
7 PYŁ Koń/młp/2005/Polonia/Berlin Bej/J.Domagala Justyna DOMAGAŁA – 1993 niezrzeszona 4 45,88   4 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0
8 NORD Koń/st/2007/---/---/T.Savorsky Martina CHLEPEKOVÁ - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 46,19   4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BEJLY Koń/St/2005/---/---/S. Hudzik Anežka HUDZIKOVÁ - 1996 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 47,50   4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OLYMPIA Koń/st/2003/---/---/M. Zavacka Mariana ZAVACKA – 1997 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 54,10 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
11 LAGO de AVIŇA-2 Koń/holštin/1988/---/---/ST. Čajka Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 4 56,00 2 6 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BEJLY Koń/St/2005/---/---/S. Hudzik Anežka HUDZIKOVÁ - 1996 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 8 45,81   8 0 4 0 0 4 0 0 0 0 0
13 AMIN Koń/sp/2006/Amada/Lord Star/P. Gruszka Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 8 47,53   8 0 0 0 0 0 0 0 4 0 4
14 ESKIL Koń/oo/2004/Eufemia/Dębiec/L. Szczepaniak Beata SZCZEPANIAK – 1994 niezrzeszona 8 58,75 3 11 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 CASIO Koń/st/2005/---/---/SOŠ Kežmararok Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 12 45,12   12 0 4 0 4 0 0 0 0 0 4
16 BENELUX Koń/Młp/2002/Bafra/Berlin/- Norbert GRUSZKA - 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 12 46,69   12 0 0 0 0 4 0 0 4 0 4
17 AMIN Koń/sp/2006/Amada/Lord Star/P. Gruszka Patrycja GRUSZKA - 1994 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 12 51,00 1 13 0 0 0 0 0 4 0 0 4 4
18 BENELUX Koń/Młp/2002/Bafra/Berlin/- Norbert GRUSZKA - 1997 BALIGÓWKA Czarny Dunajec 12 59,29 3 15 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
19 KATANI Koń/Trakeńska/2006/Kotlina/Cugnot/P. Metryka Patrycja METRYKA – 1997 niezrzeszona 20 50,44 1 21 0 4 4 0 4 4 0 0 0 4
20 CASIO Koń/st/2005/---/---/SOŠ Kežmararok Viktoria JURČOVA - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 20 60,22 3 23 4 0 0 0 0 4 0 4 8 0
21 NORD Koń/st/2007/---/---/T.Savorsky Martina CHLEPEKOVÁ - 1992 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK elim.     elim 0 0 0 4 elim.          
Dystans: 280
Tempo: 350 m/m
Norma czasu 50
Wyniki rozgrywka - konkurs 4
M-ce Koń kategoria/rasa/rok ur./matka/ojciec/ właściciel Zawodnik Klub punkty skoki czas punkty czas punkty razem 1 2 3a 3b 4 5 6 7 8 9
1 HIALIT Koń/xo/1994/Hpowit/Mikoria/N. Kwaśnik Natalia KWAŚNIK-1994 KS *DWORNA* Rogoźnik 0 32,21   0 0 0       0 0   0  
2 FELWES Koń/oo/---/---/--- Zuzanna URBANIAK – 1990 SJ Pro Nati Ludźmierz 8 33,07   8 0 4       4 0   0  
3 AXEL Koń/młp/2002/---/---/ ST. Čajka Barbora BAKSOVÁ - 1994 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 8 42,62   8 0 4       0 0   4  
4 ARAMIS 6 Kuc/krizenec/2003/---/---/S. Čajka Michaela SZENIVANYIOVÁ - 1998 MŠK Ranč Čajka Kežmararok SK 12 45,53   12 0 4       0 0   8