Aktualności            Oferta                Obozy               Zawody            KS Dworna            O Nas                 Cennik                Galeria                Dojazd              Kontakt

                        Wakacje                Ferie zimowe w siodle                Majówka                Dzień Dziecka

W Stadninie Koni *DWORNA* warto spędzać czas

Stadnina Koni *DWORNA* oferuje miłośnikom jeździectwa możliwość skorzystania z różnorodnych form wypoczynku i rekreacji konnej. U nas zawsze można aktywnie spędzić swój wolny czas zarówno w weekend, wakacje czy ferie.

Zajęcia z jazdy konnej prowadzone są indywidualnie bądź w niewielkich grupach najczęściej przez dwóch instruktorów przez cały rok na specjalnie przygotowanych do tego koniach. Stadnina dysponuje dwoma zamkniętymi placami treningowymi o podłożu trawiastym oraz piaskowym.

Osoby zaawansowane mogą skorzystać z możliwości wycieczek konnych po urokliwych miejscach otaczajacych stadninę.

Pobyt u nas to doskonały sposób na wypoczynek dla całej rodziny. Oferujemy wiele zajęć tematycznych z zakresu jeździectwa i opieki nad końmi, a także gry i zabawy ruchowe dla dzieci, zajęcia plastyczne i integracyjne np. ognisko itp.). Możliwość bezpłatnego korzystania z trampoliny.

Dysponujemy własną bazą noclegową. Goście mogą korzystać z sali kominkowej wyposażonej w barek i telewizor. Posiadamy altankę z wyznaczonym miejscem na ognisko lub grill z widokiem na padok.

Osobom nie do końca zainteresowanym jazdą konną, proponujemy przejażdżki bryczką, kuligi lub spacer do rezerwatu Skałka Rogoźnicka. Po jeździe konnej warto skorzystać z kąpieli w wodach termalnych TERM PODHALAŃSKICH w Szaflarach w odalonych tylko 13 km od Stadniny Koni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.