Aktualności            Oferta                Obozy               Zawody            KS Dworna            O Nas                 Cennik                Galeria                Dojazd              Kontakt

                                      Informacje o zawodach                               Kronika zawodów SK *Dworna*                               Zdjęcia z Zawodów

XI Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Prof. Józefa Tischnera
Rogoźnik - 13 sierpień 2017r.

W tym roku zawody rozpoczęły się konkursem ujeżdżenia KL.L1 o puchar Stadniny Koni *DWORNA*. Następnie przeprowadzono jeszcze trzy konkursy w skokach przez przeszkody o puchar Sołtysa Rogoźnika, o puchar rodziny Tischnerów oraz o puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Po zakończeniu każdego konkursu zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe flots. W trakcie trwania imprezy można było oglądać występ zespołu "MALI GRONKOWIANIE" oraz pokaz strzelania z łuku w wykonaniu Wojciecha Mazurka. Nie brakowało także tradycyjnego góralskiego jedznia przygotowanego przez Koło Gospodyń z Rogoźnika oraz kiełbasek z grila serwowanych przez strażaków. Jak co roku tradycyjnie odbyła się loteria fantowa w której do wygrania był KOŃ ufundowany przez Stadninę DWORNA. Szczęśliwym posiadaczem konia została Marzena Krupa z Odrowąża.

            

Pokaz Wojciecha Mazurka

            

Występ Zespołu "MALI GRONKOWIANIE"

WYNIKI


Konkurs ujeżdżenia kl. L1 nr 1
o Puchar Stadniny Koni *DWORNA*

I miejsce    Julia PIERWOŁA na koniu JAMAJKA z SK *DWORNA* w Rogoźniku
II miejsce    Katarzyna KWAK na koniu PIALOTTA z SK *DWORNA* w Rogoźniku
III miejsce    Martyna FUDALA na koniu HROBY XII-1 z SK *DWORNA* w Rogoźniku


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 2 - 50 cm - zwykły
o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik

I miejsce    Daria ŁOJAS na koniu STRZELEC z KS KONSUL - KOŚCIELISKO
II miejsce    Martyna FUDALA na koniu HROBY XII-1 z SK *DWORNA* w Rogoźniku
III miejsce    Milena JARZĄBEK na koniu JAWORINA z SK *DWORNA* w Rogoźniku



Konkurs w skokach przez przeszkody nr 3 - 80 cm - zwykły
o Puchar Rodziny Tischnerów

I miejsce    Aleksandra BACHLEDA-SZELIGA na koniu LOLEK z KS KONSUL - KOŚCIELISKO
II miejsce    Idalia KULIGA na koniu FIGO z KS KONSUL - KOŚCIELISKO
III miejsce    Paulina ŚLIWA na koniu STRZELEC z KS KONSUL - KOŚCIELISKO



Konkurs w skokach przez przeszkody nr 4 - 100 cm - dokładności z rozgrywką
o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ

I miejsce    Justyna DOMAGAŁA na koniu PYŁ z Rancza ZWIERZYNIEC
II miejsce    Aleksandra BACHLEDA-SZELIGA na koniu LOLEK z KS KONSUL - KOŚCIELISKO
III miejsce    Renata KOMPERDA na koniu FRAKTAL z SJ PRO-NATI LUDŹMIERZ



SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

Dodatkowo przez Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zostały ufundowane nagrody w postaci bonów pieniężnych. Sponsor narody te wręczył najlepszym zawodnikom, którzy startowali na koniu rasy małopolskiej, a byli to:

w konkursie 50 cm:
- Milena JARZĄBEK na koniu JAWORINA z SK *DWORNA* w Rogoźniku

w konkursie 80 cm:
- Idalia KULIGA na koniu FIGO z KS KONSUL - KOŚCIELISKO
- Zuzanna Darowska na koniu BAJKA z SK Łopuszna
- Mariya Kazachenko na koniu DWORNA PANI z SK *DWORNA* w Rogoźniku

w konkursie 100 cm:
- Justyna DOMAGAŁA na koniu PYŁ z Ranczo ZWIERZYNIEC

Podsumowanie:
Do udziału w zawodach zgłosiło się 27 zawodników z 7 klubów jeździeckich tj.: SJ Pro Nati Ludźmierz, KS *DWORNA* Rogoźnik, Stajnia Neptuno, Stajnia KONSUL Kościelisko, SK Łopuszna, RANCHO ZWIERZYNIEC, JO MŚK Keźmarok Ranč Čajka,

Głównym zwycięzcą loterii została Marzena KRUPA z Odrowąża, która wygrała konia o imieniu CZIPSI.



WIĘCEJ ZDJĘĆ

X Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Prof. Józefa Tischnera
Rogoźnik - 21 sierpień 2016r.

21 sierpnia 2016 r. w SK "Dworna" odbyły się X Gminne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody. Mimo deszczu, który na dobre zagościł wraz z podniesieniem wysokości przeszkód powyżej 70 cm, udało nam się rozegrać wszystkie konkursy, a zabawa do końca dnia była niezapomniana!!! :)

Serdecznie gratulujemy udanych startów wszystkim zawodnikom, a szczególnie naszym perełkom, które dzielnie wywalczyły wysokie lokaty!

WYNIKI


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 1 - 50 cm - zwykły
o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik

I miejsce    Anna BIERNACKA na koniu LAMPI z KJ Facimiech
II miejsce    Anna BIERNACKA na koniu ROSA z KJ Facimiech
III miejsce    Julia STEFANIAK na koniu VOLVO PONYSPORT z SJ Pro-Nati Ludźmierz

            


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 2 -70 cm - dokładności z rozgrywką
o Puchar Stadniny Koni *DWORNA*

I miejsce    Paulina ŚLIWA na koniu STRZELEC ze stajni KONSUL Kościelisko
II miejsce    Anna CHOJNIAK na koniu OZI
III miejsce    Paweł ZAPOTOCZNY na koniu LACORD ze SK *DWORNA*




     


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 3 - 80 cm - zwykły
o Puchar Rodziny Tischnerów

I miejsce    Aleksandra BACHLEDA-SZELIGA na koniu LOLEK ze stajni KONSUL Kościelisko
II miejsce    Natalia SOWIŃSKA na koniu SHIRA z SK Łopuszna
III miejsce    Weronika BUŁA na koniu BENELUX ze SK Łopuszna

                         


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 4 - 100 cm - dokładności z rozgrywką
o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ

I miejsce    Aleksandra BACHLEDA-SZELIGA na koniu LOLEK ze stajni KONSUL Kościelisko
II miejsce    Renata KOMPERDA na koniu FRAKTAL z SJ Pro-Nati Ludźmierz
III miejsce    Karolina DUDZIK na koniu CYRENAIKA ze stajni Neptuno

                         


SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

Dodatkowo przez sponsorów tj. Małopolski Związek Hodowców Koni oraz sklep CZEMPION w Dębicy zostały ufundowane nagrody w postaci bonów pieniężnych na zakupy w sklepie CZEMPION. Sponsorzy narody te wręczyli trzem najlepszym zawodnikom z każdego konkursu, którzy startowali na koniu rasy małopolskiej, a byli to:

w konkursie 50 cm:
- Edyta Gil na koniu Cisawa z SK Łopuszna
- Julia Szarowicz na koniu Escape ze stajni Mountain Riders Zakopane
- Anna Wiśniewska na koniu Afera z SK "Dworna" Rogoźnik

w konkursie 70 cm:
- Katarzyna Kwak na koniu Jaworina z SK "Dworna" Rogoźnik
- Marya Kozachenko na koniu Dworna Pani z SK "Dworna" Rogoźnik
- Katarzyna Kwak na koniu Dworna Pani z SK "Dworna" Rogoźnik

w konkursie 80 cm:
- Weronika Buła na koniu Benelux z SK Łopuszna
- Katarzyna Kwak na koniu Langusta z SK "Dworna" Rogoźnik
- Zuzanna Darowska na koniu Bajka z SK Łopuszna

w konkursie 100 cm:
- Katarzyna Kwak na koniu Langusta z SK "Dworna" Rogoźnik
- Zuzanna Darowska na koniu Bajka z SK Łopuszna

Podsumowanie:
Do udziału w zawodach zgłosiło się 45 zawodników z 13 klubów jeździeckich tj.: SJ Pro Nati Ludźmierz, KS *DWORNA* Rogoźnik, Stajnia KONSUL Kościelisko, SK Łopuszna, Stajnia LIDER Wróblówka, RANCHO HAJNOS Czarny Dunajec, MŚK Ranč Čajka Keźmarok SR, KJ Facimiech, Stajnia Mountain Riders Zakopane, Stajnia Białka, LKS Stragona Strzegom, Stajnia Neptuno, KONIE W TATRACH Brzegi oraz zawodnicy niezrzeszeni.

Głównym zwycięzcą loterii został Adam Kowalczyk z Gronkowa, który wygrał konia o imieniu POGROM.



            

Pokaz Wiolety Hajnos

            

Występ Zespołu ŚPIS z Nowej Białej



WIĘCEJ ZDJĘĆ

16 sierpień 2015r.   -   WYNIKI   IX Gminnych Zawodów Jeździeckich

Zobacz zdjęcia z IX Gminnych Zawodów Jeździeckich

Szczegółowe wyniki


VIII Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Prof. Józefa Tischnera
oraz Dożynki Podhalańskie


Rogoźnik - 24 sierpień 2014r.


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 1 - 50 cm - zwykły
o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik

I miejsce    Karolina SISKOVA na koniu AXEL z MSK Ranč Čajka Keźmarok SK
II miejsce    Patrycja GRUSZKA na koniu LAMPERIA ze stajni BALIGÓWKA
III miejsce    Natalia SUSOROVA na koniu AXEL z MSK Ranč Čajka Keźmarok SK

                         


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 2 -70 cm - dokładności z rozgrywką
o Puchar Stadniny Koni *DWORNA*

I miejsce    Marcin ZUBEK na koniu FELWES ze stajni LIDER Wróblówka
II miejsce    Paulina ŚLIWA na koniu LOLEK ze stajni KONSUL Kościelisko
III miejsce    Marcin MIĘTUS na koniu OSTEON ze stajni LIDER Wróblówka

                         


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 3 - 80 cm - zwykły
o Puchar Rodziny Tischnerów

I miejsce    Marcin ZUBEK na koniu FELWES ze stajni LIDER Wróblówka
II miejsce    Agnieszka Gałka na koniu BIRMA z KS *DWORNA* Rogoźnik
III miejsce    Klaudia KUPCZYK na koniu BEZA ze stajni BALIGÓWKA

                         


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 4 - 100 cm - dokładności z rozgrywką
o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ

I miejsce    Viktoria JURCOVA na koniu CASIO z MSK Ranč Čajka Keźmarok SK
II miejsce    Agnieszka Gałka na koniu BIRMA z KS *DWORNA* Rogoźnik
III miejsce    Renata Komperda na koniu FRAKTAL z SJ Pro-Nati Ludźmierz

                         


SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

Podsumowanie:
Wystartowało 47 zawodników na 49 koniach z 11 klubów jeździeckich tj.: SJ Pro Nati Ludźmierz, KS *DWORNA* Rogoźnik, Stajnia KONSUL Kościelisko, BALIGÓWKA Czarny Dunajec, SK Łopuszna, Stajnia LIDER Wróblówka, RANCHO HAJNOS Czarny Dunajec, MŚK Ranč Čajka Keźmarok SR, KS Toporzysko, Stajnia "U Woja" Nowy Targ,Apacz Mszana Górna oraz zawodniczka niezrzeszona.

Głównym zwycięzcą loterii została Gabriela GAŁKA, która wygrała konia o imieniu HELIOS.
            

GALERIA ZDJĘĆ

    24.08.2014r. VIII Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku oraz Dożynki Parafialne

VII GMINNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. J. Tischnera
połączone z dożynkami

Rogoźnik -    17 - 18 sierpień 2013 r.


        W zawodach w ujeżdzeniu organizowanych po raz 4 wzięły udział cztery kluby jeździeckie: KS *Dworna* Rogoźnik, SJ Pro- Nati Ludźmierz, SK Łopuszna oraz Stajnia Lider Wróblówka.

W konkursie nr 1 klasy L-4 o Puchar Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Rogoźnik rywalizowało między sobą 11 zawodniczek.
        I m-ce - Inga Nowobilska na koniu GRETTA z KS *Dworna*
        II m-ce - Katarzyna Grzegorzewska na koniu ANARCHIA -S z SJ Pro-Nati Ludźmierz
        III m-ce - Marzena Tylka na koniu ORIAN ze Stajni Lider Wróblówka.

W konkursie nr 2 klasy P-4 o Puchar Dyrektora Szkoły startowały dwie zawodniczki.
        I m-ce - Karolinie Krasoń na koniu VOLVO PONY SPORT z SJ Pro-Nati Ludźmierz
        II m-ce - Julita Cyrwus na koniu TAKA PANI z KS *Dworna*

Po konkursach ujeżdżenia klasy L-4 i P-4 można było oglądać pokazy ujeżdżenia, przygotowane przez Patrycję Paluch oraz Adrianę Pytelewską z KS *Dworna*.

Szczegółowe wyniki - UJEŻDŻENIE

        Drugi dzień VII Zawodów Jeździeckich rozpoczął się konkursem zwykłym. Zawodnicy mieli do pokonania przeszkody wysokości 50 cm. Był to konkurs zwykły o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik.

        Oto kolejność miejsc:
            I m-ce: Rafał STRZELCZYK na koniu PRIDE OF MY LIFE z KS Bór Toporzysko
            II m-ce: Patrycja GRUSZKA na koniu BEZA Stajnia BALIGÓWKA
            III m-ce: Rozalia BACHULA na koniu WIRTUS z PSKH w Spytkowicach


        Konkurs nr 2 - wys. 70 cm - zwykły z rozgrywką o Puchar Stadniny Koni *Dworna*

          Kolejność miejsc:
            I m-ce: Magdalena LASAK na koniu LOLEK ze Stajni KONSUL Kościelisko
            II m-ce: Julia IMIOŁO na koniu FLICKA Stajnia LIDER Wróblówka
            III m-ce: Julita CYRWUS na koniu TAKA PANI z KS *Dworna* w Rogoźniku


        Konkurs nr 3 - wys. 80 cm - zwykły o Puchar Rodziny Tischnerów

          Kolejność miejsc:
            I m-ce: Maria MIERZYŃSKA na koniu FELWES z SJ Pro-Nati Ludźmierz
            II m-ce: Sebastian PŁATOS na koniu HIALIT z KS *Dworna* w Rogoźniku
            III m-ce: Karolina DUDZIK na koniu DOBRAWA z KS *Dworna* w Rogoźniku


        Konkurs nr 4 - wys. 100 cm - zwykły z rozgrywką o Wójta Gminy Nowy Targ

          Kolejność miejsc:
            I m-ce: Dominika TOKARCIKOVA na koniu LAGO DE AVINA 2 z MŠK Ranč Čajka Kežmararok SR
            II m-ce: Adriana PYTELEWSKA na koniu SANTIAGO z KS *Dworna* w Rogoźniku
            III m-ce: Maria MIERZYŃSKA na koniu FELWES z SJ Pro-Nati Ludźmierz


Szczegółowe wyniki - SKOKI PRZEZ PRZESZKODY


Nagrody Specjalne otrzymali:


- Nagroda dla najmłodszego uczestnika zawodów - Julia JARZĄBEK
- Nagroda dla pechowca zawodów - Jagoda MIKOŁAJSKA
- Nagroda za wybitne osiągnięcia sportowe - Patrycja PALUCH
- Nagroda za popularyzację sportu jeździeckiego Adriana PYTELEWSKA


Głównym zwycięzcą loterii została Katarzyna KWAK, która wygrała konia o imieniu PLON.


Podsumowanie zawodów
W ciągu całych zawodów brało udział 55 zawodników na 56 koniach z 12 klubów jeździeckich.


Wyniki - PUCHAR GÓR 2013


UJEŻDŻENIE - Klasa L
I miejsce - Karolina Krasoń - SJ Pro-Nati Ludźmierz /12 pkt/
II miejsce - Katarzyna Grzegorzewska - SJ Pro-Nati Ludźmierz /7 pkt/
III miejsce Patrycja Gruszka - Baligówka Czarny Dunajec /4 pkt/

UJEŻDŻENIE - Klasa P
I miejsce - Karolina Dudzik - KS *Dworna* Rogoźnik /5 pkt/

SKOKI - KATEGORIA MAŁA
I miejsce - Pola Zborowska - KS *Dworna* Rogoźnik /21 pkt/
II miejsce - Timea Lackova - Słowacja /20 pkt/
III miejsce - Aleksandra Drożdż - SK Łopuszna /19 pkt/

SKOKI - KATEGORIA DUŻA
I miejsce - Dominika Tokarcikova - Słowacja /27 pkt/
II miejsce - Maria Mierzyńska - SJ Pro-Nati Ludźmierz /24 pkt/
III miejsce - Wiktoria Jurcova - Słowacja /23pkt/

GALERIA

    18.08.2013r. VII Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /SKOKI/     17.08.2013r. VII Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /UJEŻDŻENIE/     01.09.2013r. Finał Pucharu Gór 2013
   18 sierpień 2013r.
VII Gminne Zawody Jeździeckie /Skoki/ oraz Dożynki w Rogoźniku
   17 sierpień 2013r.
VII Gminne Zawody Jeździeckie
w Rogoźniku /Ujeżdżenie/


   01 wrzesień 2013r.
Finał Pucharu Gór 2013









Regulamin Pucharu Gór 2011                


VI GMINNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA
z cyklu PUCHAR GÓR

SK *DWORNA* ROGOŹNIK
18-19 SIERPIEŃ 2012


        Tym razem zawody w jeździeckie w Stadninie Koni *Dworna* trwały dwa dni. tj 18 i 19.08.2012r. W pierwszym dniu tj. w sobotę zostały rozegrane III zawody w ujeżdżeniu klasy L, P, N. W klasie L rywalizowało 13 zawodników, z kolei w klasie P do współzawodnictwa stanęły 4 zawodniczki. W konkursach ujeżdżenia startowali zawodnicy z OJK w Łopusznej, z klubu Baligówka Czarny Dunajec, z Rancho Pcim, Klubu Sportowego *DWORNA* oraz zawodnicy niezrzeszeni.


Konkurs Ujeżdżenia Klasa L-4 o Puchar Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Rogoźnik

I miejsce    Zuzanna LATAŁA na koniu DOBRAWA z KS Dworna Rogoźnik
II miejsce    Maria MIERZYŃSKA na koniu AMIGO zawodniczka niezrzeszona
III miejsce    Katarzyna BRYNICZKA na koniu JAMAJKA z KS Dworna Rogoźnik


Konkurs Ujeżdżenia Klasa P-4 (20x60) zmodyfikowany o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogoźniku

I miejsce    Adriana PYTELEWSKA na koniu SANTIAGO z KS Dworna Rogoźnik
II miejsce    Julita CYRWUS na koniu TAKA PANI z KS Dworna Rogoźnik
III miejsce    Michalina BUKOWSKA-TYRAŁA na koniu MAK zawodniczka niezrzeszowa


Konkurs Ujeżdżenia Klasa N-4 Kir (20x60)o Puchar Rogoźnika

I miejsce    Patrycja PALUCH na koniu GRETTA z KS Dworna Rogoźnik

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI - Ujeżdżenie


W niedzielę rozegrane zostały 4 konkursy w skokach przez przeszkody. Zawodnicy pokonywali przeszkody w wysokości 50cm, 70cm, 80cm, 100cm.


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 1 (wys. 50 cm) /zwykły/ Mała Runda o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik

I miejsce    Józef ZIĘBA na koniu BAJKA - Team Rancho Pcim
II miejsce    Maria MIERZYŃSKA na koniu AMIGO zawodniczka niezrzeszona
III miejsce    Lucia SELNEKOVIČOVÁ na koniu ARAMIS 6 z MSK Ranč Čajka Keźmararok SK


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 2 (wys. 70 cm) /dokładności z rozgrywką/ Mała Runda o Puchar Stadniny Koni *DWORNA*

I miejsce    Józef ZIĘBA na koniu BAJKA - Team Rancho Pcim
II miejsce    Katarzyna BIERNACKA na koniu JAGIELONKA ze Stajni Lider Wróblówka
III miejsce    Monika MARTYNEK na koniu HEKTOR zawodniczka niezrzeszona


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 3 (wys. 80 cm) /zwykły/ Duża Runda o Puchar Rodziny Tischnerów

I miejsce    Beata SZCZEPANIAK na koniu ESKIL zawodniczka niezrzeszona
II miejsce    Katarzyna BIERNACKA na koniu JAGIELONKA ze Stajni Lider Wróblówka
III miejsce    Justyna DOMAGAŁA na koniu PYŁ zawodniczka niezrzeszona


Konkurs w skokach przez przeszkody nr 4 (wys. 100 cm) /dokładności z rozgrywką/ Runda Duża o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ

I miejsce    Natalia KWAŚNIK na koniu HIALIT z KS Dworna Rogoźnik
II miejsce    Zuzanna URBANIAK na koniu FELWES ze SJ Pro Nati Ludźmierz
III miejsce    Barbora BAKSOVÁ na koniu AXEL MSK Ranč Čajka Keźmararok SK

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI - Skoki

Podsumowanie:
Wystartowało 45 zawodników na 49 koniach z 11 klubów jeździeckich tj.: SJ Pro Nati Ludźmierz, KS *DWORNA* Rogoźnik, Stajnia KONSUL Kościelisko, BALIGÓWKA Czarny Dunajec, OJK Łopuszna, Stajnia LIDER Wróblówka, RANCHO HAJNOS, TEAM Rancho Pcim, MŚK Ranč Čajka Keźmararok SR, KJ Parada, SJ Dębno oraz zawodniczki niezrzeszone.

Posiadaczami wygranych losów byli:
Sylwia BUDZIŃSKA z Czarnego Dunajca - KOŃ
Andrzej GRONKA z Nowej Białej - ŚWINIA
Zwycięzca loterii       Zwycięzca loterii

GALERIA ZDJĘĆ

    18.08.2012r. VI Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /Ujeżdżenie/     19.08.2012r. VI Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /Część 1/     19.08.2012r. VI Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /Część 2/     19.08.2012r. Dożynki oraz VI Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku /fot. Adam Kokot/
   18 sierpień 2012r.
VI Gminne Zawody Jeździeckie
w Rogoźniku /Ujeżdżenie/



   19 sierpień 2012r.
VI Gminne Zawody Jeździeckie oraz Dożynki w Rogoźniku
Część 1


   19 sierpień 2012r.
VI Gminne Zawody Jeździeckie oraz Dożynki w Rogoźniku
Część 2


   19 sierpień 2012r.
Dożynki oraz VI Gminne Zawody Jeździeckie oraz Dożynki w Rogoźniku
fot. Adam Kokot



Wyniki - PUCHAR GÓR 2012

SKOKI - KATEGORIA MAŁA
I miejsce Józef ZIĘBA - Team RANCHO Pcim /60 pkt/
II miejsce Maria MIERZYŃSKA - niezrzeszona /23 pkt/
III miejsce Małgorzata MACH - Stajnia Lider Wróblówka /15 pkt/
IV miejsce Katarzyna BIERNACKA - Stajnia Lider Wróblówka /9 pkt/
V miejsce Kamil MUSIAŁ - Team RANCHO Pcim /8 pkt/
VI miejsce Lucy SELNEKOVICOVA - Krezmarok SK /7 pkt/
VII miejsce Karolina DOMANUS - niezrzeszona /3 pkt/
VIII miejsce Damian FLORCZYK - SK Łopuszna /2 pkt/
IX miejsce Zofia DZIUR - Prywatna SK Huculskich w Spytkowicach /1 pkt/

SKOKI - KATEGORIA DUŻA
I miejsce Beata SZCZEPANIAK - Stajnia na Zielonej /33 pkt/
II miejsce Natalia KWAŚNIK - SK *DWORNA* Rogoźnik /29 pkt/
III miejsce Viktoria JURCOVA - Krezmarok SK /24 pkt/
IV miejsce Michaela SZENIVANIOVA - Krezmarok SK /13 pkt/
V miejsce Paweł JONIK - U Gazdy w Żmiącej /11 pkt/
VI miejsce Barbora BAKSOVA - Krezmarok SK /8 pkt/
VII miejsce Ewelina CISOWSKA - U Gazdy w Żmiącej /7 pkt/
VIII miejsce Magdalena BIAŁAS - Stajnia KONSUL Kościelisko /5 pkt/

UJEŻDŻENIE - Klasa L
I miejsce Maria MIERZYNSKA - niezrzeszona /13 pkt/
II miejsce Zuzanna LATAŁA - KS *DWORNA* Rogoźnik /7 pkt/
III miejsce Marzena TYLKA - Stajnia LIDER Wróblówka /6 pkt/
IV miejsce Małgorzata MACH - Stajnia LIDER Wróblówka /5 pkt/
IV miejsce Karolina KRASOŃ - KS *DWORNA* Rogoźnik /5 pkt/
VI miejsce Karolina DOMANUS - niezrzeszona /2 pkt/

UJEŻDŻENIE - Klasa P
I miejsce Adrianna PYTELEWSKA - KS *DWORNA* Rogoźnik /15 pkt/
II miejsce Katarzyna MIĘTUS - Stajnia LIDER Wróblówka /4 pkt/
III miejsce Agnieszka MULLER - SK Łopuszna /3 pkt/


V GMINNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu PUCHAR GÓR
oraz
Dożynki Parafialne

ROGOŹNIK, 28 sierpnia 2011r.

       Już po raz V w Stadninie Koni *DWORNA* w Rogoźniku odbyły się Gminne Zawody Jeździeckie im. ks. prof. Józefa Tischnera połączone z miejscowymi dożynkami.

      W niedzielę 28 sierpnia 2011r. wystartowało ponad 58 zawodników na 50 koniach reprazentujących 15 klubów jeździeckich: SK Łopuszna, BALIGÓWKA Czarny Dunajec, Stajnia LIDER Wróblówka, Stajnia KONSUL Kościelisko, Team RANCHO Pcim, SK RANCHO HAJNOS, SK CZEKAJ LAND, SJ DĘBNO, Stajnia na Zielonej, SKH Rzeszotary, OJK Wrząsowice, WLKS Krakus, Prywatna Stadnina Koni Huculskich w Spytkowicach, JK HUST, MSK Ranc Cajka oraz zawodnicy niezrzeszeni.

W dniu zawodów i dożynek organizatorzy przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji. Można było podziwiać występ zespołu regionalnego "Śwarni" z Nowego Targu, śmiać się w trakcie zabawnego show śląskiego kabaretu "Wesoły Masorz i Przyjaciele" z Siemianowic Śląskich oraz tańcować do białego rana przy muzyce zespołu "CAMELOT SOUND". Tradycją stała się loteria fantowa w której główną nagrodą był KOŃ ufundowany przez Stadninę Koni DWORNA oraz świnia ufundowana przez Pana Stanisława Bielę. Właścicielem konia został mieszkaniec Rogoźnika Pan Andrzej TYLKA, natomiast świnia trafiła w ręce Piotra DAROWSKIEGO z Łopusznej. W loterii można było także wygrać rejsy statkiem HARNAŚ i BIAŁA DAMA po Jeziorze Czorstyńskim, żetony na darmowe mycie samochodu, darmowe jazdy konne w SK Dworna, liczne gadżety jeździeckie, książki oraz tzw. torby z bombą (oczywiścią witaminową) w których była marchew, cebula i kapusta. Imprezę zaliczamy do udanych i mamy nadzieję, że będzie można zorganizować kolejne takie:)


Wyniki - ZAWODY

Zawody zaliczane do PUCHARU GÓR zostały rozegrane w ujeżdżeniu oraz skokach przez przeszkody. W klasie L rywalizowało 18 koni, natomiast w klasie P wystartowało 8 zawodników.

Wyniki - Konkurs ujeżdżenia Klasa L (program L- 10R) / z oceną stylu jeźdźca /
o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rogoźniku


I miejsce Zuzanna LATAŁA na koniu Dobrzynka z SK Dworna Rogoźnik
II miejsce Julita CYRWUS na koniu Taka Pani z SK Dworna Rogoźnik
III miejsce Michalina BUKOWSKA na koniu Mak /niezrzeszona/


Wyniki - Konkurs ujeżdżenia Klasa P (program P- 10R) / z oceną stylu jeźdźca /
o Puchar Rogoźnik


I miejsce Adriana PYTELEWSKA na koniu Santiago z SK Dworna Rogoźnik
II miejsce Inga NOWOBILSKA na koniu Jamajka z SK Dworna Rogoźnik
III miejsce Iwona ŻOŁNIERCZYK na koniu Volvo Pony Sport z SKH Rzeszotary


    Pondto rozegrane zostały 4 konkursy w skokach przez przeszkody. Największym powodzeniem cieszył się konkurs nr 3, gdzie zawodnicy mieli do pokonania przeszkody o wysokości 80 cm. Rzesza widzów mogła ogładać w tym konkursie aż 45 atrakcyjnych przejazdów miłościków tej dyscypliny. Wiele emocji dostarczył także konkurs nr 4 o wysokości przeszkód 100 cm. W konkursie tym tylko dwoje zawodników wykonało bezbłędny przejazd a byli to: Barbara ZIĘBA z Team Rancho Pcim /I miejsce/ oraz Dean Litkowiec z MSK Ranc Cajka Kezmararok SR /II miejsce/.

Konkurs nr 1 - wys. 50 cm / z oceną stylu jeźdźca /
o Puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik

~KUCE
I miejsce Agata RAJSKA na koniu Czarna z BALIGÓWKA Czarny Dunajec
II miejsce Karolina KRASOŃ na koniu Dama z SK Dworna Rogoźnik
III miejsce Józef ZIĘBA na koniu Bajka z Team RANCHO Pcim


~KONIE
I miejsce Norbert GRUSZKA na koniu Benelux z BALIGÓWKA Czarny Dunajec
II miejsce Milan KUCHAJDA na koniu Scarlett z JK HUST Dlha nad Oravou
III miejsce Marcela CAPULIAKOVA na koniu Lamira z JK HUST Dlha nad Oravou


Konkurs nr 2 - wys. 70 cm / z oceną stylu jeźdźca /
o Puchar Stadniny Koni *Dworna*


I miejsce Józef ZIĘBA na koniu Bajka z Team RANCHO Pcim
II miejsce Kinga CZEKAJ na koniu Sonia z SK CZEKAJ LAND
III miejsce Katarzyna BRYNICZKA na koniu Hroby z SK Dworna Rogoźnik


Konkurs nr 3 - wys. 80 cm / zwykły /
o Puchar Rodziny Tischnerów


I miejsce Beata SZCZEPANIAK na koniu Eskil ze Stajni na Zielonej
II miejsce Barbara ZIĘBA na koniu Lewada z Team RANCHO PCIM
III miejsce Patrycja GRUSZKA na koniu Jagielonka z BALIGÓWKA Czarny Dunajec


Konkurs nr 4 - wys. 100cm - dokładności z natychmiastową rozgrywką
o Puchar Wójta Gminny Nowy Targ


I miejsce Barbara ZIĘBA na koniu Lewada z Team RAMCHO Pcim
II miejsce Dean LITKOWIEC na koniu Emir3 z MSK Ranc Cajka Kezmararok SR
III miejsce Magdalena GREGORARZ na koniu Pirat /niezrzeszona/

Więcej




Wyniki - PUCHAR GÓR 2011

SKOKI - Klasyfikacja indywidualna - junior młodszy
I miejsce Józef ZIĘBA z Team RANCHO Pcim
II miejsce Kinga CZEKAJ z SK CZEKAJ LAND
III miejsce Rafał Kurowski z SKH RZESZOTARY
IV miejsce Katarzyna Bryniczka z SK Dworna Rogoźnik
V miejsce Natalia Gajek - Stajnia na zielonej

SKOKI - Klasyfikacja indywidualna
I miejsce Patrycja GRUSZKA z BALIGÓWKA Czarny Dunajec
II miejsce Barbara ZIĘBA z Team RANCHO Pcim
III miejsce Klaudia ZIĘBA z Team RANCHO Pcim
IV miejsce Magdalena Gregorarz /niezrzeszona/
V miejsce Andrzej Kowalczyk z KS Bór Toporzysko

UJEŻDŻENIE - Klasyfikacja indywidualna
I miejsce Adriana PYTELEWSKA z SK Dworna Rogoźnik
II miejsce Iwona Zołnierczyk z SKH RZESZOTARY
III miejsce Patrycja GRUSZKA z BALIGÓWKA Czarny Dunajec
IV miejsce Magdalena Tomków-Bednarska z WLKS Krakus
V miejsce Julita CYRWUS z SK Dworna Rogoźnik

Klasyfikacja drużynowa
I miejsce Team RANCHO PCIM
II miejsce BALIGÓWKA Czarny Dunajec
III miejsce SKH RZESZOTARY
IV miejsce TOPORZYSKO
V miejsce SK Dworna Rogoźnik

Klasyfikacja PUCHARU GÓR 2011

                 28.08.2011r. V Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku              30-31.07.2011r. Zawody w Łopusznej              17.07.2011r. Zawody w Pcimiu
                 28 sierpień 2011r.
V Gminne Zawody Jeździeckie
w Rogoźniku


             30-31 lipiec 2011r.
Zawody Jeździeckie w Łopusznej

             17 lipiec 2011r.
Zawody Jeździeckie w Pcimiu


IV GMINNE AMATORSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. J. Tischnera z cyklu PUCHAR GÓR
oraz Dożynki Parafialne

ROGOŹNIK, 22 sierpień 2010r.

UJEŻDŻENIE

Konkursy kl. L (Program L - 10R):
I miejsce
PALUCH Patrycja na koniu GRETTA z SK DWORNA ROGOŹNIK
II miejsce PYTELEWSKA Adriana na koniu SANTIAGO z KJ Lider Wróblówka
III - IV miejsce BOBEK Agnieszka na koniu DOBRZYNKA z SK DWORNA ROGOŹNIK
III - IV miejsce ŻOŁNIERCZYK Iwona na koniu VOLVO PONYsport z KJ Szarża Bolęcin
V - VI miejsce LATAŁA Zuzanna na koniu KATA z SK DWORNA ROGOŹNIK
V - VI miejsce MACH Małgorzata na koniu DAMA z SK DWORNA ROGOŹNIK

Konkursy kl. P (Program P4 zmodyfikowany):
I miejsce
PALUCH Patrycja na koniu GRETTA z SK DWORNA ROGOŹNIK
II miejsce ŻOŁNIERCZYK Iwona na koniu VOLVO PONYsport z KJ Szarża Bolęcin
III miejsce CHOJNIAK Anna na koniu FALA zawodniczka niezrzeszona
IV miejsce GRUSZKA Patrycja na koniu BENELUX - Baligówka

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

Konkurs nr 1 (wys. 50 cm) - junior młodszy - DOKŁADNOŚCI
Kuce

I miejsce FRANCZAK Aneta na koniu MARKIZ z SJK Hucuł
II i III miejsce MACH Małgorzata na koniu DAMA z SK DWORNA ROGOŹNIK

Konie
I miejsce LATAŁA Zuzanna na koniu KATA z SK DWORNA ROGOŹNIK
II miejsce MAJEWSKA Estera na koniu PONGO - FRYDMAN
III miejsce DROŻDŻ Aleksandra na koniu BAUŁT z SK ŁOPUSZNA



Konkurs nr 2 (wys. do 70 cm) - junior młodszy - ZWYKŁY
I miejsce KUROWSKI Rafał na koniu WANTA II z SKH Rzeszotary
II miejsce MAJORCZYK Agata na koniu BURSZTYN z SJK Hucuł
III miejsce ZIĘBA Józef na koniu BAJKA z Rancho PCIM


Konkurs nr 3 (wys. do 80 cm)- DOKŁADNOŚCI
I miejsce ŻOŁNIERCZYK Iwona na koniu VOLVO PONYsport z KJ Szarża Bolęcin
II miejsce CZERNECKI Michał na koniu RAL z Rancho PCIM
III miejsce MIREK Maria na koniu WOLTA z SJ Dębno
VI miejsce PRZYBYŚ Bartłomiej na koniu JET z KS BÓR Toporzysko
V miejsce ORAMUS Agnieszka na koniu WIELOKROPEK z SJK Hucuł



Konkurs nr 4 (wys. 100 cm)
I miejsce ZIĘBA Klaudia na koniu PASJA z Rancho PCIM
II miejsce GROBELNY Tomasz na koniu DOBRAWA z SK DWORNA Rogoźnik
III i IV miejsce MAJORCZYK Agata na koniu FOREST z SJK Hucuł
V miejsce PRZYBYŚ Bartłomiej na koniu ŁOTYSZ TOP z KS BÓR Toporzysko

Dodatkowe atrakcje:
- Pokaz kawalerii "SZWADRON TOPORZYSKO";
- Ognisko i zabawa do białego rana przy muzyce zespołu *WARASY*

Szczegółowe wyniki IV ZAWODÓW

Lista zawodników IV ZAWODÓW

Punktacja Puchar Gór 2010r.

III GMINNE AMATORSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. J. Tischnera
połączone z miejscowymi dożynkami


    23 sierpnia 2009r. na terenie Stadniny Koni *Dworna* odbyły się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. W konkursie organizowanym po raz 3 wzięło udział osiem klubów jeździeckich z Łopusznej, Bukowiny Tatrzańskiej, Rogoźnika, Międzyrzecza, Czarnego Dunajca, Pcimia, Dębna, Frydmana i Ludźmierza. Reprezentowało ich 27 zawodników na 30 koniach. W tym roku najlepszym jeźdźcem zawodów okazał się Tomasz Grobelny na koniu Dobrawa, reprezentujący SK *DWORNA*.

Najlepszy zawodnik III Zawodów

1. Konkurs klasy L (50cm) o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA NOWY TARG

W konkursie dla poczatkujacych wzięło udział 11 jeźdźców na 16 koniach.

Pierwsze miejsce zajeli:
- Majewska Estera na koniu PONGO,
- Opacjan Katarzyna na koniu CZARNA,
- Bryniczka Wojciech na koni DOBRZYNKA,
- Gruszka Patrycja na koniu DUDEK,
- Mach Małgorzata na koniu DAMA,
- Latała Zuzanna na koniu KATA,
- Garalowska Monika na koniu LARIS,
- Majewska Ilona na koniu LARMENA,
- Bobek Agnieszka na koniu JAGIELONKA.



2. Konkurs klasy LL (80cm) o PUCHAR STAROSTY POWIATU NOWOTARSKIEGO


Miejsca nagradzane:
I miejsce:  Tomasz Grobelny na koniu DOBRAWA, SK *Dworna*
II miejsce:  Karolina Dudzik na koniu DORMAN, SK *Dworna*
III miejsce:  Anna Kamińska na koniu FRAKTAL, SK *Dworna*
IV miejsce:  Tomasz Grobelny na koniu LANGUSTA, SK *Dworna*

3. Konkurs klasy L (100cm) o PUCHAR WÓJTA GMINY NOWY TARG


Miejsca nagradzane:
I miejsce:  Tomasz Grobelny na koniu DOBRAWA, SK *Dworna*
II miejsce:  Maria Mirek na koniu KENIA, OJ Dębno
III miejsce:  Karolina Dudzik na koniu DORMAN, SK *Dworna*
IV miejsce:  Inga Nowobilska na koniu JAMAJKA, SK *Dworna*

Nagrody Specjalne otrzymali:


- Nagrody dla najmłodszych uczestników zawodów - Zuzanna Darowska i Małgorzata Mach
- Nagroda dla najstarszego uczestnika zawodów - Tomasz Grobelny
- Nagroda dla największego pechowca zawodów - Krystyna Kułach
- Nagroda dla najlepszego jeźdżca- Tomasz Grobelny
- Nagroda dla osób, które pokanały najdłuższą trasę dojazdową do Rogoźnika - Przemysław Olearczyk i Barbara Chlipała z Międzyrzecza


KONIE WYGRALI:


- Andrzej Leja ze Starego Bystrego
- Dariusz Krawczyk z Zakopanego



        


Darmowe jazdy w konkursie *TYGODNIKA PODHALAŃSKIEGO* WYGRALI:


Elżbieta Śmierzchalska, Natalia Masny oraz Tomasz Hajnos

II GMINNE AMATORSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku
24 sierpień 2008r.


   ... a to dopiero była impreza ... tak można powiedzieć o II zawodach jeździeckich połączonych z dożynkami, które odbyły się 24 sierpnia 2008 r. w Rogoźniku. Zorganizowane zostały trzy konkursy, w których w których można było oglądać aż 96 przejazdów wykonywanych przez 38 zawodników z Bukowiny Tatrzańskiej, Ludźmierza, Słowacji, SK *DWORNA* Rogoźnik, GJ Łopuszna, KJ Lider Wróblówka, KS BÓR Toporzysko, LKS Poroniec, Ranczo Pcim, OJK Dębno, *PRZEDŚWIT*, *SIWY DYM* oraz osoby niezrzeszone. Najlepszą zawodniczką zawodów była Barbara Zięba na koniu ŁANIA z RANCZO Pcim.

Konkurs nr I o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA NOWY TARG (mini LL)
Zawodnicy mieli do pokonania 7 przeszkód o wysokości 50 cm po wyznaczonej trasie o dł. około 360 metrów, gdzie norma wynosiła 67 sekund. Wystartowało w nim 14 uczestników: Z. Latała (DOLY)* P. Paluch (ATOS)* P. Olearczyk (KATA)* I. Majewska (PONGO)* V. Hanakova (HEIDI)* K. Kosecka (SISI)* M. Repcikova (LYSKA)* M. Dudek (BOND)* M. Garalowska (JARWIS)* D. Drożdż (MERY)* A. Buksa (SHIVA)* A. Bobek (EMULSJA)* A. Pytelewska (WINA)* K. Sienicka (GALLUX).

Bezbłędnie i najbliżej normy czasu przejechali:

I miejsce - Monika Garalowska na konia Jarwis, Bukowina Tatrzańska
II miejsce - Przemysław Olearczyk na koniu Kata, SK Dworna w Rogoźniku
III miejsce - Katarzyna Sienicka na koniu Gallux, KJ Lider we Wróblówce.
Kolejne pozycje zajęły: Aleksandra Buksa na Shivej z KS Bór Toporzysko, Adriana Pytelewska na Winie z KJ Lider Wróblówka oraz Agnieszka Bobek na Emulsji z SK Dworna w Rogoźniku.

Lista wyników - konkurs nr 1

Konkurs nr II o PUCHAR STAROSTY POWIATU NOWOTARSKIEGO (LL)
Zawodnicy pokonywali 10 przeszkód o wysokości 70 cm. Do oglądania było aż 55 przejazdów wykonywanych przez 34 jeźdźców: A. Bobek (Emulsja)* P. Olearczyk (KATA, ALL)* I. Majewska (PONGO)* P. Linczowska (KENIA)* M. Mirek (WOLTA)* P. Paluch (ATOS, WINA)* D. Litkoviec (ARAMIS)* Z. Latała (EMULSJA)* K. Miętus (WILLIAMS)* M. Grzyśka (RODAN)* M. Worwa (ESTONIA)* V. Jurcova (AXEL)* K. Gargasova (ARAMIS)* A. Bobak (RAMBO)* W. Bryniczka (MOON)* U. Buła (MERY)* A. Pytelewska (WINA)* K. Zięba (PASJA)* B. Zięba (ŁANIA)* K. Skrzypczak (TURBUD CZAR)* M. Gajdek (LANERO)* A. Gałka (ENCJAN TOP)* B. Przybyś (ŁOTYSZ TOP)* O. Wójcik (SPRINT)* K. Smolicha (MIRIAM)* J. Domagała (DUDEK)* A. Buksa (SHIVA)* M. Dudek (BOND)* V. Hanakova (HEIDI)* K. Kosecka (SISI)* M. Repcikova (LYSKA)* Z. Urbaniak (LAWINA)* I. Nowobilska (JAMAJKA)* K. Dudzik (DORMAN).

Kolejność miejsc:

I miejsce - Barbara Zięba na konia Łania, RANCZO Pcim
II miejsce - Aleksandra Buksa na koniu SHIVA, KS BÓR Toporzysko
III miejsce - Agnieszka Bobak na koniu Rambo, LKS PORONIEC
IV miejsce premiowane - Barbara Zięba na koniu ŁANIA, RANCZO Pcim.

Lista wyników - konkurs nr 2

W trzecim najtrudniejszym konkursie o PUCHAR WÓJTA GMINY NOWY TARG (L) zawodnicy skakali przez 10 przeszkód o wysokości 100 cm. W konkursie tym brało udział 19 jeźdźców: P. Olearczyk (ALL)* M. Grzyśka (RODAN)* A. Bobak (RAMBO)* M. Worwa (ESTONIA)* P. Linczowska (KENIA)* O. Wójcik (SPRINT)* J. Domagała (DUDEK)* V. Hanakova (HEIDI)* K. Kosecka (SISI)* M. Repcikova (LYSKA)* Z. Urbaniak (LAWINA)* I. Nowobilska (JAMAJKA)* K. Dudzik (DORMAN)* W. Bryniczka (MOON)* K. Miętus (GALLUX)* K. Skrzypczak (TURBUD CZAR)* M. Gajdek (LANERO)* B. Przybyś (ŁOTYSZ TOP)* B. Zięba (ŁANIA).

Do rozgrywki zakwalifikowały się K. Miętus (GALLUX), M. Gajdek (LANERO) oraz B. Zięba (ŁANIA), które walczyły o pierwsze trzy miejsca.

Kolejność miejsc:
I miejsce - Martyna Gajdek na konia Lanero, niezrzeszona
II miejsce - Barbara Zięba na konia Łania, RANCZO Pcim
III miejsce - Katarzyna Miętus na koniu Gallux, KJ Lider we Wróblówce
IV miejsce premiowane - Domagała Justyna na koniu Dudek, *Siwy Dym*.

Lista wyników - konkurs nr 3


Nagrodę specjalną otrzymała Dominika Drożdż na Mery z GJ w Łopusznej.
Nagrodę dla najmłodszego uczestnika otrzymała 10 letnia Patrycja Paluch


W loterii gdzie do wygrania był koń zwyciężył: MICHAŁ DZIURDZIK Z KLIKUSZOWEJ
Zdobywca konia - Michał Dziurdzik

Dodatkowymi atrakcjami zawodów był:

-   pokaz jazdy konnej z elementami kaskaderki wykonany przez grupę kaskaderską    *PRZEŚWIT*,
-   występ zespołu góralskiego dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rogoźniku,
-   występ grupy muzyków ze Słowacji,
-   występ zespołu ŚWARNI z Nowego Targu,
-   występ zespołu góralskiego ze Starego Bystrego,
-   ognisko i zabawa do białego rana przy muzyce zespołu *CZADERSI*.


GALERIA Z ZAWODÓW FOT.A. KOKOT


I GMINNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku
16 wrzesień 2007r.

Zawody w Rogoźniku

    W zawodach wzięło udział 14 uczestniczek, reprezentujących Stadninę koni "Dworna", Ośrodek jeździecki w Dębnie oraz Stadninę koni w Łopusznej oraz osoby niezrzeszone.

    Rozegrano 4 konkurencje:
  * KONKURS NR 1 - wys. 50 cm (dla dzieci)
  * KONKURS NR 2 - klasa LL - wys. 70-80 cm (dokładności)
  * KONKURS NR 3 - klasa L (do 1 - ego błędu)
  * HUBERTUS-POGON ZA LISEM

Zawody w Rogoźniku

KONKURS NR 1 - wys. 50 cm (dla dzieci)
I miejsce:  Natalia Suska na koniu BAŁT, SK Łopuszna
II miejsce:  Anna Wiśniewska na koniu DESPOTKA, SK Rogoźnik
III miejsce:  Patrycja Paluch na koniu ATOS, SK Rogoźnik

Plan parkuru i szczegółówa lista wyników

KONKURS NR 2 - klasa LL - wys. 70-80 cm (dokładności)
I miejsce:  Karolina Dudzik na koniu KENIA, OJ Dębno
II miejsce:  Marzena Worwa na koniu ESTONIA, OJ Dębno
III miejsce:  Anna Wiśniewska na koniu DESPOTKA, SK Rogoźnik

Plan parkuru i szczegółówa lista wyników

KONKURS NR 3 - klasa L wys. 100cm (do 1 - ego błędu)
Zawody w Rogoźniku
I miejsce:  Karolina Dudzik na koniu KENIA, OJ Dębno
II miejsce:  Marta Grzyśka na koniu RODAN, SK Rogoźnik
III miejsce:  Zuzanna Urbaniak na koniu LAWINA, Nowy Targ

Plan parkuru i szczegółówa lista wyników

Nagrodę specjalną otrzymała Urszula Buła na koniu MERY

Nagrody dla najmłodszych uczestniczek otrzymały amazonki reprezentujące SK Rogoźnik:
9-cio letnia Patrycja Paluch
10-cio letnia Zuzanna Latała

Lisią kitę w POGONI ZA LISEM zdobyła Karolina Dudzik z Dębna jadąca na Kenii

    I Zawody Jeździeckie w Rogoźniku
   

GALERIA



Dodatkową atrakcją dla widzów był pokaz tresury psów przeprowadzony przez żołnierzy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, a także ścianka wspinaczkowa X-TEAM SPORT.